HAKKIMIZDA

ÇİNİSAN BETON ELEMANLARI Çekmeköy Ömerli’ye bağlı olan Koçullu Köyünde yer almaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörler öncelikle Belediyeler , belediyelere hizmet veren çeşitli müteahhitler, peyzaj firmaları inşaatlar ve mimari şirketlerdir. Doksan çeşide varan ürün yelpazesi ve geniş renk sıkalası ile müşterilerimizin isteklerini maksimum oranda karşılamaktayız.

Amacımız Şehir-Belediye, park,bahçe ve bir çok çevre alanında gerekli beton elemanlarını üretmek yaşam alanlarımızı faydalı ve hoş bir estetiğe kavuşturmaktır.

Bu hizmeti verirken önceliklerimiz yarım asırdır olduğu gibi, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sağlam ürünler esasına dayanmaktadır.

01

Dizayn

Klasik, Modern Tarz ve Özelleştirilmiş Dizayn.

02

Üretim

Çevreye Uyumlu Doğal Malezemelerle insan ve canlı sağlığına uygun malzemelerle üretim.

03

Hizmet

Müşteri ve kalite öncelikli dinamik hizmet modeli.

Biz kimiz

Bizimle ilgili birkaç kelime

30 yıllık Kurumsal kimliğini koruyan, teknolojik gelişmelere uyum sağlayan, koşulsuz müşteri memnuniyeti esaslarından biran olsun ayrılmayan, modern çevreler oluşturulmasına katkıda bulunan, tasarım ve düzenlemelerde ülkemiz olanaklarının üstünlüğünü ispat eden 65.000 m²’lik bir sahada, 5.000 m²’lik kapalı alanda, güncel teknolojilerle yüksek standartlarda üretim yapan 50 kişlik uzman teknik kadro ve kalifiye elemanı bünyesinde barındıran, üretimin her aşamasında kalite prensibini koruyan bir kuruluştur.

Neler yapıyoruz

Biz en iyisiyiz

Neden bizi seçmelisiniz?

Deneyim.

30 yılı aşkın engin tecrübe, çalışma, başarı ve ödüller ..

Takım çalışması

50 kişiyi aşkın teknik kadro ve bizimle çalışan müşterilerimiz.

Kalite öncelik.

Sağlam ve kullanışlı, uzun ömürlü ham madde, materyaller, teknik alt yapı ve uzmanlık.

Yukarı